Сотні бойовиків "ДНР" потрапили до бази "Миротворця"

Сегодня
Сотні бойовиків

До "чорного списку" українського сайту "Миротворець" внесені імена 251 бойовика самопроголошеної "ДНР".

Про це повідомляє на сторінці проекту в Facebook.

"Цей документ був у нас давно. Практично з моменту його створення, але в силу певних обставин ми його не "світили". Тепер настав і його час", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до "Чистилища" потрапили бойовики т.зв. "ДНР" з бандформування під назвою "управління спеціальних операцій генпрокуратури".

"Велике прохання до тих, хто може допомогти ідентифікувати когось з них (фотографії, посилання на згадки або акаунти в соцмережах), направляти дані матеріали нам за допомогою функції в головному меню сайту" (відправити об'єкт)". Пам'ятайте, ці тварюки бояться публічного висвітлення їх злочинної діяльності, як вампіри світла. Наше з вами завдання полягає в їх виявленні та оприлюдненні даних про них для того, щоб допомогти нашим правоохоронним органам і спецслужбам їх ліквідувати або знешкодити заради нашої ж безпеки", – підкреслили в проекті.

Крім того, "Миротворець" опублікував список бойовиків т.зв. "ДНР", які отримали поранення в період з грудня 2014 року по лютий 2015 року. Незабаром їх імена також потраплять до "чорного списку" центру.

"Кількість бойовиків – 601 штука. Найближчим часом всі, хто в цьому документі бойовики, які стали гарматним м'ясом, будуть встановлені і внесені до "Чистилища" сайту "Миротворець", – повідомляється в Facebook проекту.

До бази "Миротворця" вносяться відомості про злочини проти національної безпеки України. Зокрема, на сайті можна знайти інформацію про осіб, причетних до агресії Росії на Донбасі, окупації Криму або порушення режиму окупованих територій України.