Коломойський заявив, що розслідування американських детективів по Приватбанку не існує

Новое Время
Коломойський заявив, що розслідування американських детективів по Приватбанку не існує

Колишній співвласник націоналізованого Приватбанку Ігор Коломойський вважає розслідування компанії Kroll бездоказовим.

Таку позицію Коломойського передав адвокат бізнесмена Ігор Барсученко, повідомляє агентству Інтерфакс-Україна.

Коломойський повідомив, що направив запит в НБУ, у відповідь на який отримав інформацію, що результатами розслідування компанії Kroll щодо Приватбанку є тільки презентація, оприлюднена на сайті Нацбанку.

"Багатомісячне "незалежне розслідування" компанії Kroll втілилося в презентацію об'ємом сім сторінок, оформлену на бланку Національного банку України, а не компанії-виконавця, і не підтверджену ні належним чином складеними звітом, ні будь-якими доказами", - йдеться в заяві.

Коломойський аргументує свою позицію прикладом роботи Kroll в Молдові, за підсумками якої на сайті Нацбанку цієї країни був розміщений 57-сторінковий документ, оформлений на бланку компанії Kroll, який дає можливість визначити її як виконавця звіту і зроблений її співробітниками обсяг робіт.

Екс-власник Приватбанку посилається на те, що оприлюднений документ не містить підпису будь-якої особи - ні представників Kroll, ні службових осіб НБУ.

"Таким чином, не існує" незалежного розслідування компанії Kroll ", а висновки, оприлюднені Нацбанком, є завідомо недостовірною інформацією", - заявив бізнесмен.

Як повідомлялося, р анее проведене на замовлення Нацбанку детективами компанії Kroll аудит Приватбанку підтвердив, що банк до націоналізації був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій з боку колишнього менеджменту в інтересах колишніх акціонерів. В результаті, Приватбанку було завдано збитків в мінімум в $5,5 млрд .