$500 тисяч хабара для детектива НАБУ: розшукуваний депутат-підозрюваний відреагував у мережі

5 канал 1
$500 тисяч хабара для детектива НАБУ: розшукуваний депутат-підозрюваний відреагував  у мережі

Правоохоронці розшукують депутата, який пропонував детективу НАБУ $500 тисяч. Ймовірний підозрюваний депутат Одеської облради Олег Бабенко вже відреагував на закиди правоохоронців. підозру щодо хабара він назвав "Вигадкою та провокацією". Про це Бабенко заявив у своєму Facebook.

Депутат заперечив власну причетність до згаданих півмільйона доларів та зажадав від НАБУ вибачень або ж реальних доказів його винуватості. Також Бабенко відзначив - ніхто не вручав йому повідомлень про підозру. І пообіцяв: особисто з'явиться до НАБУ, щоб усе з'ясувати, тільки-но повернеться до Києва. Крім того, депутат заявив про готовність відстоювати свою правоту у суді.

Як повідомили "5 каналу" у Генеральній прокуратурі повідомлення про підозру були надіслані на усі відомі адреси депутата.

Напередодні, НАБУ спільно з Генеральної прокуратурою викрили одеських чиновників. Вони пропонували хабара у півмільйона доларів співробітнику НАБУ. У ГПУ кажуть: депутат облради пропонував гроші в обмін на скасування арешту з майже двохсот мільйонів гривень на рахунках підприємства, до якого він причетний. Ця сума була заарештована НАБУ в межах розслідування схеми розкрадання коштів Одеського міського бюджету. За спробу дати хабара закон передбачає позбавлення волі до 8 років.