СБУ затримала групу постачальників кокаїну із Латинської Америки до України

Новое Время 2
СБУ затримала групу постачальників кокаїну із Латинської Америки до України

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою припинили діяльність організованого наркоугруповання, учасники якого постачали кокаїн до України.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Наркоділки з Полтавщини замовляли кокаїн в одній із країн Латинської Америки і транзитом через Євросоюз доставляли наркотик в Україну. Під час спільної операції з нідерландськими правоохоронцями співорганізатора наркобізнесу та кур’єра було затримано в аеропорту Амстердама. У них вилучили сім кілограмів кокаїну.

Одночасно у Полтаві правоохоронці затримали третього учасника наркоугруповання при спробі збуту двохсот грамів, раніше ввезеного кокаїну.

Також повідомляється, що ділки вирощували марихуану для подальшого продажу у Великій Британії. На пункті пропуску Порубне у Чернівецькій області оперативники вилучили три кілограми канабісу, відправленого зловмисниками через міжнародні автоперевезення та затримали ще двох співорганізаторів наркобізнесу.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи співробітники СБУ вилучили ще п’ять кілограмів марихуани, гранату та вогнепальну зброю з набоями.

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила заступника мера міста Вишгород Київської області на незаконному зберіганні та розповсюдженні наркотиків.