Порошенко направив у ВСП технічний законопроект про створення антикорупційного суду

Дзеркало Тижня
Порошенко направив у ВСП технічний законопроект про створення антикорупційного суду

Його прийняття дозволить розпочати процедуру створення установи.

Президент України Петро Порошенко направив до Вищої ради правосуддя законопроект "Про створення Вищого антикорупційного суду". Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті глави держави в четвер. Проект був направлений у ВСП після того, як вступив в силу закон "Про Вищий антикорупційний суд".

"Президент Петро Порошенко направив до Вищої ради правосуддя проект закону про створення Вищого антикорупційного суду згідно з процедурою, визначеною ч. 2 ст. 125 Конституції України", - йдеться в повідомленні.

Законопроект є технічним і передбачає старт процедури створення антикоррупционного суду.

Зазначимо, що закон "Про Вищий антикорупційний суд" набув чинності сьогодні, 14 червня.

Читайте також: ЄС дасть оцінку закону про антикорупційний суд найближчим часом

Нагадаємо, що президентський законопроект про антикорупцыйний суд у другому читанні та в цілому підтримали 315 народних депутатів. За закон проголосували більшість фракцій і депутатських груп за винятком "Опозиційного блоку" і "Радикальної партії".

Згідно з текстом законопроекту в редакції другого читання, Вищому антикорупційного суду (ВАКС) будуть підслідні кримінальні провадження щодо корупційних злочинів, передбачених у примітці ст. 45(1) Кримінального кодексу України, ст. 206(2), 209, 366(1) КК.

Детальніше про законопроект читайте в матеріалі Анастасії Красносільської "Антикорупційний суд: за що проголосував парламент" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter