НАБУ повідомило про підозру судді, яка приховала свої доходи і майно

Сегодня
НАБУ повідомило про підозру судді, яка приховала свої доходи і майно

Судді господарського суду Харківської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України ( "Декларування недостовірної інформації"). Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Як встановили детективи НАБУ, суддя подала в декларації 2015 року завідомо недостовірні відомості щодо майна, яке на той час було в її і членів сім'ї користуванні. Крім того, детективи знайшли майно, яке було зареєстровано за юридичною особою, в якому член сім'ї судді мав суттєву частку корпоративних прав.

Загальна сума задекларованих активів, за даними НАБУ, склала понад 3,6 млн грн.

Також зазначається, що суддя не задекларувала дві квартири і машиномісце в Харкові, земельну ділянку, домоволодіння з прилеглими господарськими спорудами в Харківській області вартістю понад 1,2 млн грн. і дорогий автомобіль.

"Досудове розслідування за наведеними фактами детективи Національного бюро здійснюють з грудня 2016 року за заявами громадських організацій", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що НАБУ провело обшуки в Дніпрі через вимагання суддею хабара.

Нагадаємо, детективи НАБУ провели обшуки в морському торговому порту "Південний" за підозрою посадових осіб в заволодінні близько 100 млн грн.