Мільярдер Річард Бренсон долучився до будівництва надшвидкісних поїздів Hyperloop

Канал 24
Мільярдер Річард Бренсон долучився до будівництва надшвидкісних поїздів Hyperloop

Про це пишуть на TechCrunch.

Сума інвестицій не називається, проте компанію мільярдера перейменують у Virgin Hyperloop One, а Бренсон увійде до її ради директорів. Також в рамках співпраці буде створений новий пасажирський підрозділ Hyperloop One.

Читайте також: Випробування Hyperloop One: потяг Ілона Маска вразив шаленою швидкістю

Сама компанія готова опрацьовувати технічні рішення для перевезення пасажирів і вантажів. Також відзначається, що інвестиції від Virgin Group дозволять прискорити комерціалізацію проекту.

У виданні додають, що гроші – це не єдиний зв'язок між Hyperloop One і Virgin. Зокрема, колишнім співробітником Virgin є глава інженерного підрозділу компанії Hyperloop One Джош Гегел. І сам Бренсон розповів, що відвідав Hyperloop One на початку цього літа, щоб подивитися випробування надшвидкісного потягу в Неваді.

Нагадаємо, що Hyperloop – це проект вакуумного поїзда, запропонований американським мільярдером Ілона Маском. На даний момент він не реалізований, але створенням прототипів займаються три компанії: SpaceX, Hyperloop One (тепер – Virgin Hyperloop One) і Hyperloop Transportation Technologies.

До слова, компанія Virgin Galactic, яку очолює Бренсон, входить у конгломерат компаній Virgin Group та займається організацією туристичних суборбітальних космічних польотів (починаючи з 2012 року) і запусків невеликих штучних супутників. В майбутньому компанія планує запропонувати своїм клієнтам орбітальні польоти.

Читайте також: Річард Бренсон – ексцентричний мільярдер, ентузіаст космічного туризму