"Форум вільної Росії" зробив заяву щодо ЧС-2018

5 канал

Представники Постійного комітету "Форуму вільної Росії" прийняли заяву з жорсткою оцінкою Чемпіонату світу з футболу, що стартує в Росії, зокрема засуджується намір деяких західних лідерів відвідати його. Заяву розміщено на сайті ФВР.

"Особливо похмурих тонів майбутньому Чемпіонату світу з футболу надає те, що він проходитиме одночасно з голодуванням Олега Сенцова і ряду інших українських політв'язнів, які висунули принципову вимогу про звільнення усіх українських політзеків. Нагадаємо, що Олег Сенцов та багато інших українців були заарештовані російською владою на території власної країни, за дії, спрямовані на захист територіальної цілісності своєї Батьківщини", – зазначено у заяві.

За словами російських опозиціонерів, "в цих умовах викликає подив позиція деяких західних лідерів, які збираються відвідати Чемпіонат світу з футболу в Росії, тим самим так чи інакше мимоволі підтримуючи диктаторський режим в Росії". Постійний комітет закликав "усіх лідерів демократичних держав відмовитися від будь-якої підтримки цього заходу".

Як повідомляв 5.UA, французький сатиричний журнал Charlie Hebdo в день відкриття чемпіонату світу в Росії вийде з обкладинкою, на якій зображений Володимир Путін на танку перед футбольними воротами.