На що були готові політики заради боротьби з корупціонерами

Канал 24
На що були готові політики заради боротьби з корупціонерами

Такі є передвиборчі програми партій. За ці обіцянки вони були обрані після втечі Януковича та його вантажівок. І ці обіцянки мали вже 3 роки виконувати.

Читайте також: Чому деякі справи НАБУ та САП досі не перейшли межу досудового розслідування

І ось "Народний фронт" поливає брудом НАБУ, силовики Президента зривають його спецоперації, а в радикали тепер обіцяють не здавати своїх замість обіцянки знищити хабарництво.

Я не для того прийшов на посаду Президента, щоб хтось намагався, використовуючи моє ім’я або мої зв’язки, заробляти на цьому. Ті, хто ближче – реакція буде ще жорсткіша, – заявляв Петро Порошенко

Володимир Гройсман раніше говорив про те, що "смотрящі" залишилися в далекому 2013-2014 роках. Олег Ляшко переконував, що всі корупціонери мають відповідати, якщо є підстави та факти.

"Якщо вам хтось буде розповідати, що з корупцією не можна впоратися, то не вірте цьому і, можливо, і потрібно. І я продемонструю, як це робити", – гучно висловлювалася Юлія Тимошенко.

Арсеній Яценюк заявляв про повну нетерпимість як до політичної, так і до економічної корупції. Він додав, що не повинно бути жодних політичних та бізнес інтересів в керівництві державних компаній і державних банків.

Колись заради безкомпромісної боротьби з корупціонерами політики були готові навіть на провокації хабарів.

Яку процесуальну дію хотів запровадити Петро Порошенко – дивіться у програмі.