МЗС підготувало денонсацію договору про дружбу з РФ і вихід з органів СНД, - Заліщук

Цензор.НЕТ
МЗС підготувало денонсацію договору про дружбу з РФ і вихід з органів СНД, - Заліщук

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Міністр Павло Клімкін на нашому комітеті у закордонних справ анонсував, що МЗС підготувало пропозиції для президента щодо виходу з органів СНД та денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією", - повідомила нардеп.

Нагадаємо, Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною 1997 року - основоположний документ російсько-українських відносин. Він передбачає стратегічне партнерство двох країн "на основі принципів взаємної поваги, суверенної рівності, територіальної цілісності, непорушності кордонів, мирного врегулювання спорів, незастосування сили або погрози силою, включаючи економічні та інші способи тиску".

14 січня 2018 року перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін ("Єдина Росія") запропонував денонсувати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною в тій частині, де країни визнають територіальні кордони одна одної.

МЗС підготувало денонсацію договору про дружбу з РФ і вихід з органів СНД, - Заліщук 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055582