Міжнародна коаліція закинула Росії авіаудар по сирійських повстанцях

5 канал
Міжнародна коаліція закинула Росії авіаудар по сирійських повстанцях

У міжнародній коаліції під проводом США, що веде боротьбу з ісламістами, звинуватили російських військових в авіаударі по позиціях "Демократичних сил Сирії" у провінції Дейр-ез-Зор в суботу, 16 вересня, повідомляє видання DW.

У коаліції, яка підтримує "Демократичниі сил Сирії", заявили, що кілька повстанців зазнали поранень. "Російські снаряди влучили у місце, про яке росіяни знали, що там перебувають "Демократичні сил Сирії" та радники коаліції. Кілька повстанців внаслідок удару зазнали поранень, їм було надано медичну допомогу", - йдеться в заяві коаліції. Жоден із військових коаліції не постраждав.

Російська сторона відкидає цілеспрямованість авіаудару. "Це - неможливо. Навіщо б ми їх бомбардували?" - заявив речник міноборони Росії Ігор Конашенков.

Задля уникнення зіткнень між повстанцями та урядовими військами, яких підтримує Росія, використовується спеціальна гаряча лінія для обміну інформацією про військові операції. "Демократичні сил Сирії" об'єднує курдські та арабські загони, які ведуть бої з терористичним угрупованням "Ісламська держава".