СБУ зірвала кремлівську провокацію, якою збиралися розпалити міжнаціональну ворожнечу на Закарпатті – відео (Відео)

5 канал
СБУ зірвала кремлівську провокацію, якою збиралися розпалити міжнаціональну ворожнечу на Закарпатті – відео (Відео)
Спецслужбовці на Закарпатті запобігли російській провокації. Агенти Кремля планували закликати до автономії Закарпатської області під час конференції представників нацменшин в Ужгороді. Про таке повідомляє прес-служба СБУ.

Провокатори планували таким чином налаштувати патріотичні організації проти представників національних меншин. Крім цього, у рамках російської провокації, у трьох районах області вночі несанкціоновано розміщено агітаційні конструкції з написами угорською мовою. У зв'язку з тим, що ці банери встановлювалися без дозволів органів виконавчої влади, вони були демонтовані комунальними службами.

Встановлено, що демонтовані агітаційні матеріали були виготовлені поліграфічним підприємством Києва на замовлення осіб, які підтримують контакти з інформаційними центрами РФ. Жодні місцеві організації до виготовлення й розміщення цих матеріалів відношення не мають.

До рук працівників СБУ потрапив чоловік, який найнявся зробити відеозйомку сутичок для російського замовника.

Завербований чоловік розповів: "13 травня до мене звернулася невідома особа з проханням зйомки + За вказану роботу мені було нараховано на власну банківську картку сумму у 10 тисяч гривень. +У минулому вказана особа неодноразово залучала мене до зйомок акцій праворадикальних організацій в Україні. Остання була 9 травня у місті Києві".

Як повідомляв 5.UA, 30 квітня 2017 року СБУ затримала громадянина РФ, який їхав в Одесу для провокацій.

Дивіться також фотогалерею за темою: