Хвороба Альцгеймера загрожує кожному з нас — вчені

Експрес
Хвороба Альцгеймера загрожує кожному з нас — вчені

До останнього часу хвороба Альцгеймера було прийнято вважати захворюванням, яке вражає певних людей в похилому віці. Тепер західні психіатри переглядають свій погляд на цю теорію.

На їхню думку, хворобу Альцгеймера слід розглядати не як трагедію, а як природний процес, що супроводжує старіння. Про це, зокрема, говорить доктор Девід Спектор, фахівець у сфері психічного здоров'я літніх людей.

"Підходячи до рубежу в 80-90 років, людина починає відчувати природні вікові проблеми зі слухом і зором. Її когнітивні здібності також погіршуються. Однак сучасна медицина запевняє, що хвороба Альцгеймера -- щось особливе, незвичайне", -- дивується доктор Спектор, як подає medikforum.ru.

Девід Спектор -- не єдиний лікар, який вважає, що сучасна медицина марно лякає мільйони людей цим діагнозом. На думку фахівців, почувши про хворобу Альцгеймера, людина може зовсім опустити руки, вважаючи себе хворим і непотрібним. Тим часом, з таким діагнозом люди зберігають здатність сміятися, співпереживати, любити, радіти за близьких.Щоправда, при цьому експерт підкреслює, що не сумнівається в реальності хвороби Альцгеймера як у відхиленні від здорового стану мозку.