Американський сенатор Франкен подасть у відставку після звинувачень в домаганнях – ЗМІ

Гордон

Сенатор США від Міннесоти, демократ Ел Франкен планує подати у відставку після того, як вісім жінок звинуватило його в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє радіостанція Minnesota Public Radio з посиланням на представника Демократичної партії.

Один зі співробітників канцелярії сенатора заявив, що Франкен вирушив додому у Вашингтон, щоб обговорити із сімєю свій намір покинути посаду.

6 грудня шість жінок-сенаторів від Демократичної партії вимагали від Франкена піти у відставку через звинувачення в домаганнях.

Журналістка Ліенн Туіден звинуватила Франкена, що той у 2006 році, ще до обрання сенатором, насильно поцілував її, а потім сфотографувався, хапаючи Туіден, яка спала, за груди обома руками. Франкен попросив вибачення, а Туіден заявила, що приймає вибачення і не буде домагатися його відставки.

Американка Ліндсі Менц заявила, що Франкен домагався її, уже будучи сенатором. Загалом наразі вісім жінок звинуватило політика в сексуальних домаганнях.

Франкена вперше було обрано сенатором у 2008 році. До обрання він був відомий як шоумен і ведучий передачі "Суботній вечір у прямому ефірі" на NBC.