На Донбасі стався вибух на шахті, є постраждалі

Сегодня 1
На Донбасі стався вибух на шахті, є постраждалі

В Донецькій області на шахті "Покровська", що в смт Удачне, стався вибух, внаслідок якого постраждали семеро гірників. Надзвичайна подія сталася через вибух метано-повітряної суміші, повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Вибух стався близько півночі. До місця події для проведення рятувальних робіт кинули воєнізовані гірничо-рятувальні загони.

"Всього в шахті знаходилося 406 осіб. На аварійній ділянці 37 гірників. Виробництво на шахті тимчасово зупинене тільки на аварійній ділянці. О 00:40 17 квітня всіх гірників підняли на поверхню. З них 7 постраждалих з опіками і травмами різного ступеня тяжкості", – йдеться в повідомленні ДСНС.

Всім постраждалим надана медична допомога і госпіталізація.

Нагадаємо, в 2013 році на шахті "Свято-Покровська" сталася аварія, яка забрала щонайменше життя чотирьох гірників. Як виявилося, в тупиковій виробці шахти на глибині 320 метрів спалахнула пожежа через вибух повітряно-метанової суміші.

Як днями повідомляли в Держдепі США, бойовики мають намір затопити радіоактивну шахту "Юнком" на Донбасі. Затоплення загрожує отруєнням питної води в регіоні через радіацію.