Чемпіон Росії з боксу був убитий в Сирії

ВГОЛОС 17

Відомий у минулому російський боксер В'ячеслав Лапшин загинув в Сирії, борючись в рядах терористів «Ісламської держави».

За даними «РІА Новини», спортсмен був убитий ще в березні 2016 року, але відомо про це стало тільки зараз.

В інтерв'ю агентству сестра покійного Ольга розповіла, що Лапшин прийняв іслам 15 років тому, і в родині поставилися до цього спокійно.

«Ми продовжували жити як зазвичай, нічого особливо в нашому житті не змінилося. Ми з ним погодки, були дуже близькі, не можу зрозуміти, що його спонукало поїхати до Сирії» – заявила Ольга.

За її словами, Лапшин з дружиною і трьома дітьми виїхав до Туреччини на відпочинок в червні 2015 року та залишився в країні, а пізніше перебрався до Сирії.

«Мама досі думає, що він в Туреччині, я не змогла їй сказати про те, що брата більше немає», – повідомила сестра боксера.

«Він дуже хотів повернутися назад, я відчувала в його голосі втому і розчарування, але вони не могли вибратися звідти, я підозрюю, що він свідомо пішов на смерть, щоб покінчити з усім цим жахом», – зазначила вона.

В'ячеслав народився 21 червня 1981 року. На професійному рингу в 2005-2009 роках він провів дев'ять боїв: здобув п'ять перемог і зазнав три поразки, ще одна зустріч завершилася внічию.

Найбільш успішним у любительській кар'єрі Лапшина став 2006 рік, коли він став чемпіоном Росії.

«Вголос»