Американська компанія інвестує $150 млн у виробництво Ан-74

ZIK

Американська компанія Oriole Capital Group інвестує $150 млн в серійне виготовлення в Україні літаків Ан-74 на потужностях державного підприємства «Харківське авіаційне виробниче підприємство».

Як повідомила прес-служба «Укроборонпрому», такі домовленості були досягнуті під час міжнародної виставки Dubai Airshow 2017.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво українських Ан-74 у різних модифікаціях. Домовленість передбачає планування та реалізацію проекту протягом значного терміну.

У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити експлуатаційні можливості Ан-74.

Окрім того, «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів.

Як зазначили в «Укроборонпромі», вперше на українське авіабудівне підприємство заходить потужний інвестор міжнародного рівня.