Я був вимушений говорити про боєздатність армії в 2014 році, щоб не викликати хаос, - Турчинов

Експрес
Я був вимушений говорити про боєздатність армії в 2014 році, щоб не викликати хаос, - Турчинов
Секретар Ради національної безпеки і оборони України, в. о. президента України з 23 лютого по 7 червня 2014 року Олександр Турчинов пояснив, що говорив про готовність української армії протистояти загрозам після початку агресії Росії в Криму в лютому-березні 2014 року, щоб заспокоїти співгромадян і не викликати паніку в країні. Пише Інтерфакс-Україна.
"Щоб заспокоїти людей, я був вимушений говорити, що у нас є армія, що вона їх захистить, щоб у країні не було паніки. І я думаю, що суд і присутні розуміють, що якби я вийшов і сказав, що у нас немає армії, накази нікому виконувати, то в країні міг розпочатися хаос", - сказав він під час надання свідчень у суді у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича в четвер.
Відповідаючи на запитання адвоката колишнього президента Віталія Сердюка про те, яку особисто О.Турчинов поніс відповідальність за ті чи ті свої дії, секретар РНБО сказав: "Якщо у вас є бачення, що я порушив закон і діяв не відповідно до своїх обов'язків та інтересів країни, ви можете подати на мене до суду".