Суд заарештував майно заступника прокурора Івано-Франківської області

Тиждень

Суд повністю задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро про арешт житлового будинку в Яремчому Івано-Франківської області, які належать першому заступнику прокурора області Володимиру Торованіну. Про це йдеться в ухвалі суду Києва.

У НАБУ інкримінують Торованіну подачу недостовірних даних до електронної декларації.

За версією детектива, посадовець не вказав у декларації за 2016 рік дохід від ведення підприємницької діяльності, а саме використання одного зі своїх житлових будинків в Яремчому як готельного комплексу.

У НАБУ зазначили, що щорічний дохід від здачі номерів у цьому житловому будинку становить понад мільйон гривень.

Правоохоронці провели обшук у будинку й вилучили відеореєстратор із рукописної інструкцією.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт нерухомості сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Як повідомлялося, 7 листопада, на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, якого звинувачують у розтраті 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії, надягнули електронний браслет.

31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова - сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Зазначимо, Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання.