Турчинов у суді познущався з адвоката Януковича: "Може, це проблеми зі здоров'ям?"

АСН 9
Турчинов у суді познущався з адвоката Януковича:
Турчинов у суді познущався з адвоката Януковича: Може, це проблеми зі здоров'ям?

Секретар РНБО Олександр Турчинов під час засідання Солом'янського суду, який розглядає справу про госудапрственной зраді Віктора Януковича, досить різко відреагував на нападки адвоката Януковича Віталія Сердюка, передає кореспондент АСН.

Після чергового зауваження адвоката в бік Турчинова про те, що той говорить неправду, той раптом відповів з іронією: "Адвокат Януковича, будь ласка, не підвищуйте голос, а то у вас можуть бути проблеми зі здоров'ям і ви не зможете давати інтерв'ю". Це зауваження Турчинова викликало сміх у залі, а адвокат обурився, що йому погрожують, "використовуючи службове становище". При цьому Сердюк продовжив говорити на підвищених тонах.

"Це вам не цирк, цирк у вас буде на дачі на шашликах", - відповів Турчинов. Потім він звернувся у суду: "Ваша честь, я дуже прошу, щоб ця людина не підвищувала голос, коли ставить запитання. Може, це - якісь проблеми зі здоров'ям, тоді нехай інший адвокат нормально поставить запитання". На це адвокат відповів, що вважає за можливе ставити запитання таким тоном, яким вважає за потрібне.

У відповідь суддя холоднокровно заявив Сердюку, що йому ніхто не погрожував. Також суддя нагадав, що є відеозапис, на якому у Сердюка вже пропадав голос від крику, це зауваження викликало буквально істеричних сміх у залі суду. Суддя попросив адвоката зосередитись на допиті Турчинова, оскільки "іншої такої можливості не буде".


Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter