Бізнесмен, що втік з Росії, боїться за своє життя у Великій Британії

Сегодня 2
Бізнесмен, що втік з Росії, боїться за своє життя у Великій Британії

Російський бізнесмен Євген Чичваркін, який є колишнім власником "Евросети" виїхав з РФ до Великобританії через кримінальну справу. Після замаху на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля він зазначив, що став боятися за своє життя.

Про це пише echo.msk.ru.

"Убили двох осіб. Причому, судячи з усього, дочка цього розвідника не давала клятв служити і присягу служити ФСБ або ГРУ або комусь там. По НТВ тільки сказали, що ми з Ходорковським – сакральні жертви. Що в їх мізках? У чекістів інфікований мозок. За бізнес у мене немає побоювань, а те, що який-небудь ідіот може попросити чогось у Путіна і Путін може дати згоду на якусь гидоту. Я буду більше озиратися по сторонах, коли ходжу вулицями. Жарт, звичайно, гіркий", – сказав він.

Нагадаємо, 5 березня поліція міста Солсбері оголосила про те, що поруч з одним з міських торгових центрів через взаємодію з невідомою небезпечною речовиною серйозно постраждали дві людини. Пізніше з'ясувалося, що це був екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, що працював на британську розвідку, і його дочка Юлія. Постраждалі знаходяться в критичному стані.