У Донецьку зібрали свій автобус - вийшов російський "ПАЗ"

Сегодня 1
У Донецьку зібрали свій автобус - вийшов російський

В окупованому Донецьку бойовики так званої "ДНР" з пафосом презентували "власне виробництво автобусів" на захопленому заводі, де до цього ремонтували бойову техніку.

У презентації брали участь два автобуса під маркою "Донбас", нібито зібрані силами працівників заводу. При цьому ще кілька місяців тому бойовики заявляли, що автобуси будуть проводитися в Донецьку буквально "з нуля". Потім риторика змінилася – було заявлено тільки про великовузлове складання машин. Два дні тому після виходу "зібраних в Донецьку" автобусів в світ, донеччани відзначили, що складання виявилося вже дуже "великовузловим".

dg8o1qpxgaeior4

"Тут навіть придивлятися нічого. Автобус "Донбас", який типу "зроблений в "ДНР" - це звичайнісінький російський "ПАЗ-3204", з новою шильдою. І автобуси ці своїм автобуси ці своїм ходом їхали з Росії в Донецьк. Знаю від знайомих, які працювали на цьому заводі. Так що збирають в Донецьку автобуси дуже по-крупному - просто завозячи їх з-за кордону", - поділився донеччанин Юрій. Бойовики запевняють, що виробництво власне і до кінця року буде випущено ще 100 автобусів, і визнають, що донецькі автобуси "зібрані на базі ПАЗ-3204".

"Так зібрані, що не відрізнити "Донбас" від "Паза". Я взагалі не вважаю, що автобуси - це найголовніше зараз для Донецька. Автобусів на автобазах і у приватників повно - працювати нікому. Хоч тисячу автобусів збери, все одно після восьми годині вечора на Петрівку чи на Пролетарку ніхто автобус не поведе. У людей третій рік житло не ремонтується після обстрілів, "чиновники" кажуть, що на це грошей немає, зате піаряться з цими автобусами. Все граються в "народні республіки", - констатує донеччанин Микола.