Нетаньягу про рішення США щодо Єрусалима: Це важливий крок на шляху до миру

Новое Время
Нетаньягу про рішення США щодо Єрусалима: Це важливий крок на шляху до миру

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу привітав рішення президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю.

"Це історичний день. Ми щиро вдячні президенту за його сміливе і справедливе рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю і відкрити тут посольство США", - заявив він у відеозверненні, передає Times Of Israel.

Нетаньягу наголосив, що рішення Вашингтона є "важливим кроком на шляху до миру", і закликав інші країни зробити аналогічні заяви.

За його словами, за священними місцями в Єрусалимі збережеться статус-кво. "Ізраїль завжди буде забезпечувати свободу віросповідання для євреїв, християн і мусульман", - заявив він.

Нагадаємо, що 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Глава Білого дому назвав це рішення "довгоочікуваним кроком" для просування близькосхідного мирного процесу і досягнення довгострокової угоди.

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.