Грузинський телеканал показав документ 2007 року, в якому Порошенко зобов'язується не вести антиросійську діяльність

Новое Время 5
Грузинський телеканал показав документ 2007 року, в якому Порошенко зобов'язується не вести антиросійську діяльність

Грузинський телеканал Руставі 2 повідомив, що отримав у своє розпорядження звернення авторства президента України Петра Порошенка до ФСБ Росії датоване 2007 роком.

Сюжет на грузинському опублікований на сайті телеканалу.

За даними телеканалу, в заяві нинішній президент України обіцяє не вести антиросійську діяльність та дотримуватися російських законів.

Журналісти Руставі 2 повідомляють, що заяву було написано 3 лютого 2007 року, коли, будучи народним депутатам, Петро Порошенко не зміг потрапити на територію РФ.

Також у документі згадується третій президент України Віктор Ющенко, Партія регіонів, кондитерська фабрика Рошен у Липецькій області та завод Богдан у Нижегородської області.

"Заявляю, що рішення про недопуск мене на територію РФ не є об'єктивним. До антиросійської кампанії Ющенка я не маю ніякого відношення. Я є одним із засновників Партії регіонів. У інтересах Росії займаюся залученням великих інвестицій на заводи Рошен (Липецька область) і Богдан (Нижегородська область)", - йдеться в заяві.

В архіві новин видання Українська правда є новина датована 9 лютого 2007 року, в якій повідомляється, що народному депутату Петру Порошенку було відмовлено у відвідуванні РФ.

Згідно з даними за сайту Civil.Ge, 70% акцій телеканалу Руставі 2 належить компанії Degson Limited, а 30% Грузинській індустріальній групі.