Вперше за багато років львів’янин виступить на чемпіонаті світу з боксу

ВГОЛОС

В Харкові в палаці спорту «Локомотив» триває чемпіонат Європи з боксу. Останнім з українських боксерів стадію 1/8 фіналу подолав Юрій Шестак, який переміг хорвата Стіпана Пртенжака.

Таким чином, у чвертьфінальну стадію вийшли Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Юрій Шестак (60 кг), Євген Барабанов (69 кг), Євген Хижняк (75 кг), Рамазан Муслимов (91 кг), Віктор Вихрист (+91 кг).

Крім цього, збірна України завоювала вісім з десяти можливих ліцензій на чемпіонат світу-2017, який з 25 серпня по 3 вересня пройде в Гамбурзі.

Єдиний львів’янин у національній збірній України з боксу є Назар Куротчин. Попри те, що боксерська школа Львова має славні традиції, останніми роками ніхто із її вихованців не міг кваліфікуватися на чемпіонат світу. Були бійці із інших міст, які, зокрема, представляли і місто Лева. Йдеться про Георгія Чигаєва та Олександра Усика. Але вони не жили у Львові і не можуть вважатися вихованцями школи боксу цього міста. Одним із останніх львів’ян на чемпіонаті світу був Юрій Золотов, який у 2001 році в Белфасті виборов бронзу світового турніру.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи 2017 року проходить у Харкові та є відбірним на чемпіонат світу.

Усього 80 боксерів, по 8 з кожної вагової категорії отримають перепустку на світову першість.

«Вголос»