США пообіцяли Україні допомогу у звільненні заручників в ОРДЛО і Росії

Дзеркало Тижня 1
США пообіцяли Україні допомогу у звільненні заручників в ОРДЛО і Росії

Порошенко передав віце-президенту США лист від родичів заручників, яких утримують в РФ і на окупованій території.

Президент України Петро Порошенко під час переговорів у Білому домі особливу увагу приділили питанню звільнення українських громадян, яких російські спецслужби незаконно утримують в РФ і на окупованих територіях.

Представники президентської адміністрації США запевнили Порошенка, що Вашингтон зробить необхідні зусилля для визволення заручників.

"Я передав віце-президенту Майку Пенс лист від родичів заручників, які перебувають у в'язницях незаконно на окупованих територіях і в РФ. І ми отримали запевнення в тих зусиллях, які зробить адміністрація США допомоги українцям і повернення наших хлопців і дівчат", – повідомив глава державам журналістам за підсумками зустрічі в овальному кабінеті.

Читайте також: Бойовики вдалися до нової тактики затягування переговорів про звільнення заручників

Раніше повідомлялося, що Україна підготувала звіт за підсумками верифікації списків утримуваних осіб ля звільнення заручників.

Нагадаємо, 

перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко повідомляла, що сотні затриманих і засуджених бойовиків "ДНР" і "ЛНР" категорично відмовляються від переміщення в ОРДЛО.

Представники терористичних "республік" в Мінську категорично відмовилися від залучення Міжнародного комітету Червоного Хреста і ООН до процесу збору цих відмов. В якості альтернативи українська сторона запропонувала задіяти в процесі офіс українського омбудсмена та ОБСЄ.

Раніше представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомляла, що за даними СБУ терористи ОРДЛО утримують в заручниках 121 особу.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter