Ранкові процедури, які збережуть здоров’я надовго

Експрес
Ранкові процедури, які збережуть здоров’я надовго

Вони займуть не більше 5-ти хвилин і при цьому благотворно позначаться на здоров’ї, повідомляє Сегодня.

Найефективніші процедури – ті, які ми робимо відразу ж після пробудження. Вони допомагають налагодити обмінні процеси і задають настрій на весь день. Сьогодні ми розповімо про 3-х корисних ранкових ритуалах, з яких варто починати кожен день.

Чистка язику

Так-так, чистити потрібно не тільки зуби, але і язик, так як він – сприятливе середовище для мікроорганізмів, які викликають запальні процеси і отруюють тіло. Бактерії, що живуть на язику – часта причина неприємного запаху з рота, а також захворювань ротової порожнини та шлунка. Погодьтеся, це вагома причина взяти за звичку чистити язик зубною щіткою, або звичайною чайною ложкою.

Склянка теплої води

На думку лікарів, вживання теплої води вранці – прекрасний спосіб “запустити” роботу шлунково-кишкового тракту і вивести з організму токсини. Для досягнення ефекту цілком достатньо склянки води: звичайної чистої або з додаванням меду, лимона.

Мед перед їжею

За 10 хвилин до сніданку з’їжте чайну ложку натурального свіжого меду і запийте водою. Мед – незамінне джерело вітамінів і мікроелементів. Він містить велику кількість фруктози і глюкози, які заряджають організм енергією, сприяють поліпшенню мозкової діяльності і підвищенню працездатності.