На Київщині побиття депутата від "УКРОПу" спровокувало запеклу дискусію у мерії

ТСН 1
На Київщині побиття депутата від "УКРОПу" спровокувало запеклу дискусію у мерії

У БПП вирішили клопотати перед виконавчим комітетом про зняття звання "почесним громадянином міста" з Нагорного.

У БПП «Солідарність» засудили напад на депутата від «УКРОПу» Максима Вінника, який здійснив житель міста Українка Андрій Ногарний.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова фракції БПП у міськраді Українки Світлана Огаркова.

«Сьогодні відбулось засідання депутатської фракції БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". ОДНОГОЛОСНО прийнято рішення засудити напад на депутата від Укропу, нашого колегу , Вінника М.Д. , який був скоєний "почесним громадянином міста" Нагорним А.В.», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Побиття нардепа Левченка у Києві прокуратура розцінила як напад на держдіяча

Окрім того, під час засідання було вирішено клопотати перед виконавчим комітетом про зняття звання "почесним громадянином міста" з Нагорного.

Своєю чергою, у коментарях до цієї публікації розгорілася дискусія з приводу того, чому самого Вінника не позбавлять посади голови комісії з питань законності та етики.

Сьогодні відбулось засідання депутатської фракції БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". ОДНОГОЛОСНО прийнято рішення засудити напад на...

Опубліковано Світланою Огарковою 14 березень 2018 р.

«А клопотати про зняття Вінніка М. з посади голови комісії з питань законності та етики будете? Ви ж погоджуєтесь що прийти в раду представником від однієї партії потім перебігти в іншу партію не дуже гарно, та й за 3 роки ми не побачили жодних заходів від голови комісії щодо осіб які порушують етику, неодразово ображали та принижували депутатів, і сам Максим не стримує себе в гарячих висловлюваннях», - написала нардеп Лариса Луценко.

З її словами погодився активіст Олег Донський, зауваживши, що навіть його особисто ображав Вінник.

«Вінник і мене обзивав в кінці минулого року провокатором і нетямою… І оцінка його дій як депутата і голови комісії цілком так само може бути піднята депутатами на сесії. Але неприйнятно, коли ситуація доходить до фізичного насильства. Хоча, що сталося там 10 березня потрібно послухати третю сторону - свідків події», - заявив Донський.

Він додав, що, якщо свідки вкажуть на те, що Вінник був ініціатором конфлікту біля церкви, то тоді немає запитань.

«Якщо ситуація була така, як описує Вінник, що просто так посеред дня підійшли і били депутата, бо він грубуватий або вів себе по-хамськи в інших ситуаціях, не правильно», - додав Донський.

Нагадаємо, 10 березня, в місті Українка на Київщині було скоєно напад на депутата Української міської ради від "УКРОПу" Максима Вінніка. Інцидент відбувся в центрі міста за участю свідків. У партії стверджують, що Нагорний, побачивши Вінніка, напав на нього та неодноразово наніс йому фізичні ушкодження, які були зафіксовані офіційно.