Спаситель світу їде до Лувру Абу-Дабі. Покупцем картини Леонардо да Вінчі виявився саудівський принц

Новое Время
Спаситель світу їде до Лувру Абу-Дабі. Покупцем картини Леонардо да Вінчі виявився саудівський принц

Саудівський принц Бадер бін Абдулла бін Мохаммед бен Фархан аль-Сауд виявився покупцем картини Леонардо да Вінчі Спаситель світу, яка була останнім творінням майстра, що перебувало в приватному володінні.

Нагадаємо, картина була продана на аукціоні в будинку Christie's в листопаді невідомому покупцеві за рекордні 450 млн доларів.

Як повідомила в середу з посиланням на документи газета The New York Times, маловідомий принц раніше не був помічений в інтересі до творів мистецтва. Він займається нерухомістю і є другом і діловим партнером наслідного принца Саудівської Аравії 32-річного Мухаммеда бен Салмана аль Сауда.

6 грудня недавно відкритий Лувр Абу-Дабі повідомив в своєму Instagram, що найдорожча картина світу - Спаситель світу Леонардо да Вінчі - «їде» в Лувр на острів Саадіят.Forbes зазначає, що футуристичний музей обрав незвичайний спосіб оголосити про грандіозну новини в світі мистецтва: повідомивши в соцмережах, а не зібравши офіційну прес-конференцію. «У будь-якому випадку, яким би способом вона не була представлена, це бажана новина. Хоча б тому, що публіка - включаючи вчених, які можуть відправитися в Емірати, - отримає доступ до шедевру вартістю 450 млн доларів», - пише видання.


Відвідувачі Лувру отримають доступ до шедевра

Відвідувачі Лувру отримають доступ до шедевра

Спаситель світу - це остання картина Леонардо да Вінчі, яка належала приватній особі. Вважалося, що її написав Франческо Мельці або Марко д'Оджоно - учні да Вінчі, а оригінал був втрачений. У 2004 році експерти з лондонського музею підтвердили справжність картини.

Аукціон пройшов 15 листопада, і картина була продана за рекордні $450 мільйонів. Стартова ціна картини становила $100 мільйонів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE в Facebook