В Іспанії затримали українців, які працювали на підпільній фабриці

Тиждень

В Іспанії правоохоронці затримали сімох українців, які працювали на підпільній тютюновій фабриці. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Учора, 5 грудня 2017 року, в районі одного з міст іспанської провінції Гранада правоохоронці, в тому числі за участі представника Державної прикордонної служби України, виявили нелегальну фабрику з виробництва тютюнових виробів. На ній затримали організатора, а також громадян Португалії, Іспанії та 7 громадян України", – йдеться у повідомленні.

Під час проведення слідчих дій було вилучено устаткування для виробництва 2 млн. сигарет на добу, 200 ящиків тютюнових виробів та сировину для виробництва ще близько 3000 ящиків.

У результаті реалізації спільного плану дій був встановлений основний організатор, іноземний громадянин, та його пособник, громадянин України, який втягував у злочинну діяльність інших співвітчиників.

Наразі проводяться досудове слідство та перевірочні заходи щодо обставин залучення українських громадян до протиправної діяльності за кордоном.