Офіцер ЗСУ погорів на хабарі в Хмельницькій області

Сегодня 2
Офіцер ЗСУ погорів на хабарі в Хмельницькій області

У Хмельницькій області старший офіцер одного з об'єднаних міських військових комісаріатів погорів на хабарі в розмірі 8 тис. гривень. Ці гроші військовослужбовець вимагав за "допомогу" у вирішенні питання про відстрочку від призову на строкову службу в ЗСУ.

"Відстрочка від служби в армії надавалася братові заявниці. При отриманні грошей працівника військкомату затримали на місці події. Зараз вирішується питання про оголошення затриманому підозри і обрання запобіжного заходу", – повідомляють у прес-службі Нацполіції Хмельницької області.

Розслідування проходить в рамках кримінального провадження (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з його вимаганням). Винному загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Раніше співробітники прокуратури затримали директора будівельного ліцею в Чернівцях прямо на вулиці – відразу після того, як він отримав від місцевого підприємця 10 тисяч гривень.

Також ми писали, що в Рівненській області на хабарі впіймали офіцера одного з відділень районного військкомату, який "допомагав" бажаючим уникнути проходження військової служби.