Рішення про вихід США з Паризької кліматичної угоди залишається чинним - Білий дім

Дзеркало Тижня 1
Рішення про вихід США з Паризької кліматичної угоди залишається чинним - Білий дім

Раніше у низці ЗМІ з'явилася інформація про те, що США ведуть переговори щодо найбільш вигідних умов, які дозволили б країні залишитися.

У Білому домі спростовують інформацію низки ЗМІ про нібито відмову президента США Дональда Трампа від курсу на вихід з Паризької кліматичної угоди, пише The Hill.

"Позиція США щодо Паризької угоди залишається незмінною. Президент дав зрозуміти абсолютно ясно – США вийдуть з неї, якщо країні не будуть запропоновані більш сприятливі умови", - підкреслили в прес-службі Білого дому.

У суботу, 16 вересня, в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що адміністрація президента США Дональда Трампа вирішила пом'якшити власну позицію щодо виходу з Паризької кліматичної угоди. Зокрема, йшлося про те, що США обговорюють найбільш вигідні для себе умови, на яких країна могла б залишитися в угоді та відмовитися від виходу з неї.

Читайте також: Макрон сподівається на повернення США у Паризьку кліматичну угоду

Нагадаємо, після оголошення рішення про вихід США з Паризької кліматичної угоди Трампу зателефонувала канцлер Німеччини Ангела Меркель, щоб з'ясувати його позицію. Пізніше відбулися його телефонні розмови з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, президентом Франції Емануелем Макроном і прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Прем'єр Канади, після своєї розмови з Трампом, висловив своє розчарування рішенням американського президента і нагадав про прихильність Канади угоді про зміну клімату.

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск пішов з посади радника президента США Дональда Трампа на знак протесту проти виходу з Паризької угоди.

Детальніше про перспективи Паризької кліматичної угоди після виходу з неї США читайте в матеріалі Івана Гайдуцького "Паризька кліматична угода: стратегія і кон'юнктура" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter