Який вигляд має гольф-клуб Дональда Трампа в Нью-Джерсі

Новое Время 1
Який вигляд має гольф-клуб Дональда Трампа в Нью-Джерсі

Національний гольф-клуб Трампа (Trump National Golf Club) в Бедмінстері, штат Нью-Джерсі - один з небагатьох подібних закладів в сімейному бізнесі президента США Дональда Трампа.

Трамп побудував гольф-клуб в Бедмінстері з нуля замість того, щоб купити і відремонтувати стару будівлю. Відомо, що в американського президента особливе ставлення до цього місця, повідомляє Business Insider .

Зокрема, ABC News нещодавно повідомив, що з 3 по 20 серпня над місцевістю, де знаходиться гольф-клуб, було накладено обмеження польотів, що свідчить про те, що Трамп готується провести там тривалий час.


Гольф-клуб - особливе місце для Трампа


За даними New York Times, клуб знаходиться в невеликому містечку з населенням в 9 000 чоловік, в якому працює всього 16 поліцейських.

Трамп купив землю, на якій знаходиться клуб в 2002 році. Сума, заплачена Трампом, становила менше 35 млн доларів. Побудований з нуля клуб був відкритий в 2004 році.

Земля раніше була відома як Ферма Ламінгтон, і знаменита тим, що була місцем проживання відомого американського інженера, конструктора автомобілів Джона Делореана. Особняк Делореана в грузинському стилі був збережений, а пізніше перебудований в клуб. Додаткові зручності були встановлені по всьому будинку, включаючи тенісні корти і 82-футовий басейн.


Фото: Trump National Golf Club Bedminster

Фото: Trump National Golf Club Bedminster

За інформацією The New Yorker, вступні внески за членство в клубі можуть становити до 350 тис. доларів.

Гольф-клуб - особливе місце для Трампа. Тут його дочка Іванка виходила заміж за Джареда Кушнера в 2009 році. На території клубу в Трампа є власна вілла. Він часто ходить серед гостей і членів клубу, коли приїжджає в Бедмінстер. У клубі нерідко проводяться такі заходи як весілля і благодійні заходи.Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook