Олімпійська чемпіонка РФ про рішення МОК: Зломити велику Росію не вийде. У РФ є армія і ядерну зброю

Гордон
Олімпійська чемпіонка РФ про рішення МОК: Зломити велику Росію не вийде. У РФ є армія і ядерну зброю

Участь російських спортсменів в Олімпійських іграх без гімну і прапора РФ неможлива. Про це заявила російська дворазова олімпійська чемпіонка Світлана Хоркіна в інтерв'ю "Спорт-Экспрессу", коментуючи рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) про дискваліфікацію Олімпійського комітету Росії.

"Чесно, я сподіваюся, що далі ще відбудуться якісь зміни... Як можна укласти в голові заборону на участь у відкритті та закритті Олімпійських ігор?! До чого ми дійшли?! Зломити велику державу Росію?! Ні, не вийде. У цієї країни – великими літерами Росія – є армія, ядернау зброя і великі люди", – підкреслила вона.

Хоркіна додала, що, ухваливши таке рішення, представники МОК "розписалися у своїй нікчемності".

"Ми вже давно всіх перемогли... Там дивні люди, які думають, що вони кращі за всіх... Усі ці ВАДА (Всесвітнє антидопінгове агентство. – "ГОРДОН"), МОК – обслуга. Їх узагалі не повинно бути видно. Вони повинні робити так, щоб спортсмен із кожної країни міг продемонструвати на олімпійському майданчику свою майстерність", – заявила спортсменка.

Вона додала, що олімпійські посадовці є обслугою, а головні на Олімпіаді – спортсмени і глядачі.

"Зараз усе перевернулося, усе трохи переплутали. Дяді й тьоті втратили нюх. Ще раз: головні особи Олімпіади – вболівальники і спортсмени. Фанати приходять дивитися не на посадовців, які саджають свої п'яті точки у великі крісла. Вірю, що сім'я олімпійських чемпіонів поправить ситуацію", – підсумувала Хоркіна.

5 грудня Міжнародний олімпійський комітет через систематичне порушення антидопінгових правил відсторонив від участі в Олімпіаді 2018 року Національний олімпійський комітет РФ.

До участі в Іграх допустять окремих російських спортсменів, які виконають кваліфікаційний норматив і пройдуть спеціальні допінг-тести. Вони будуть змагатися під олімпійським прапором. Спортсменам із Росії заборонять наносити на форму національну атрибутику.

Виконком МОК також довічно дискваліфікував від будь-якої участі в Олімпіадах колишнього міністра спорту Росії Віталія Мутка, який обіймає сьогодні посаду віце-прем'єра, і його колишнього заступника Юрія Нагорних.

Президент РФ Володимир Путін запевнив, що влада не буде перешкоджати відправленню російських спортсменів на Олімпіаду в нейтральному статусі.