Україна, Грузія, Молдова і ЄС будуть формувати другий етап порядку "Східного партнерства" – Порошенко

Гордон
Україна, Грузія, Молдова і ЄС будуть формувати другий етап порядку

Україна, Грузія та Молдова спільно з Європейським союзом починають роботу з формування наступного етапу порядку денного програми ЄС "Східне партнерство". Про це на спільному брифінгу з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі заявив український лідер Петро Порошенко, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Зараз ми спільно з партнерами з Грузії, Молдови та нашими європейськими партнерами будемо формувати другий етап порядку денного "Східного партнерства", – зазначив глава держави.

Порошенко також заявив, що під час переговорів у Тбілісі він і Маргвелашвілі домовилися про координацію дій з інтеграції в євроатлантичні структури.

Президент України додав, що під час його візиту 19 липня буде підписано угоду про співробітництво між Аджарією й Одеською областю.

Програму "Східне партнерство" Євросоюз ухвалив у 2008 році для розвитку інтеграційних зв'язків ЄС з Україною, Молдовою, Азербайджаном, Вірменією, Грузією та Білоруссю. Авторами проекту були глави МЗС Польщі та Швеції Радослав Сікорський і Карл Більдт.

Порошенко 17 липня прибув з офіційним візитом до Грузії. На спільному брифінгу з Маргвелашвілі він запросив грузинського колегу до Києва.