Отруювати воду і продукти. Опубліковано секретний прогноз про плани ісламських терористів

Експрес 4
Отруювати воду і продукти. Опубліковано секретний прогноз про плани ісламських терористів
МВС Франції підготувала секретний прогноз на 7 сторінок, у якому стверджується, що мусульманські терористи у Європі перейдуть до ударів з потенційно величезним збитком і порівняно нескладною організацією, інформує Еспресо.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Le Parisien.

Головні загрози - це підрив поїздів і псування шляхів, підпали лісів, а також отруєння продуктів і води.

При цьому автори документа посилаються на пропагандистські матеріали ісламістів, в яких ті закликають прихильників завоювати довіру невіруючих і приховувати свої радикальні погляди, а вже після цього переходити до терактів.

Поліція робить висновок, що це призведе до зростання атак з боку терористів-одинаків. У звіті закликають посилити заходи безпеки, здатні запобігти або обмежити подібні атаки.

Вирішено посилити охорону залізниць, шкіл, університетів і туристичних об'єктів.

Генеральне управління національної поліції також нагадало про можливість нападів на автомобілях. У поліції закликають "негайно повідомляти про будь-якому підозрілу поведінку" і "про всі викрадення транспортних засобів", а також більш ретельно перевіряти документи при оренді авто.

Останнім часом у Франції майже щотижня повідомляється про вчинення агресивно налаштованими мусульманами терористичних нападів на релігійному підгрунті.

Зокрема, у п'ятницю, 15 вересня, у парижі невідомий кинувся з ножем на солдата антитерористичного патруля.

Того ж дня у французькому місті Шалон-сюр-Сонна на сході країни чоловік напав з молотком на двох жінок. Під час нападу він вигукував "Аллаху акбар!".