Nissan опублікував перше тизерне зображення електромобіля Nissan Leaf наступного покоління (фото)

Finance.UA 1
Nissan опублікував перше тизерне зображення електромобіля Nissan Leaf наступного покоління (фото)

Компанія Nissan опублікувала перше тизерне зображення наступного покоління електромобіля Nissan Leaf. У компанії зазначили, що підготували цілу промокампанію, в рамках якої будуть все літо публікувати нові фотографії і дані про нову версію найпопулярнішого в світі електромобіля. Закінчиться кампанія офіційною презентацією Nissan Leaf, яка відбудеться у вересні поточного року на моторшоу у Франкфурті.

Нагадаємо, що Nissan Leaf вийшов на ринок в 2006 році, відтоді автовиробник встиг продати понад 260 тисяч цих електромобілів по всьому світу, сумарний пробіг яких вже перевищив три мільярди кілометрів. Цікаво, що в Україні зареєстровано 2241 екземпляр Nissan Leaf, що становить 78% усього ринку електромобілів країни.

Офіційної інформації про Nissan Leaf наступного покоління поки немає, але очікується, що новинка отримає значно перероблений дизайн і більш ємний комплект батарей, який збільшить запас автономності до 400 км. Відзначимо, що на даний момент середній пробіг Nissan Leaf становить 250 км з комплектом батарей на 30 кВт/год (модель 2016 року) або 160 км з батареєю на 24 кВт/год (старіші моделі).