СБУ блокувала злочинну схему легалізації іноземців в Україні. ФОТО

Цензор.НЕТ 1
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБ України.
Правоохоронці встановили, що зловмисники реєстрували іноземців у київському регіоні, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби, і шляхом укладання фіктивних шлюбів з громадянами України.
За інформацією спецслужби, протягом останніх трьох років ділки підробили документи більш як двохсот іноземних громадян. Частину мігрантів у подальшому зловмисники планували нелегально переправити через державний кордон до країн Євросоюзу.
Під час перевірки адрес масової реєстрації іноземців з числа громадян Росії і країн Близького Сходу оперативники СБ України встановили факти внесення неправдивих відомостей в документи, що було підставою для легалізації іноземців з країн терористичного ризику.
Державною міграційною службою розпочато процес скасування вже чинних незаконно оформлених документів. За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України відкрито досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчі дії зі встановлення всіх осіб, причетних до незаконної легалізації іноземців, в тому числі посадових осіб органів державної реєстрації.
СБУ блокувала злочинну схему легалізації іноземців в Україні 01