Українські байдарочники зібрали повний комплект медалей на етапі Кубка світу в Португалії

Сегодня 1
Українські байдарочники зібрали повний комплект медалей на етапі Кубка світу в Португалії

У португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Українці неодноразово піднімалися на п'єдестал пошани в рамках першого змагального дня.

Український тандем байдарочників Ігор Трунов і Іван Семикін завоював "золото" на дистанції 500 метрів, показавши час 1: 28.059, випередивши на 0.955 секунди своїх найближчих переслідувачів угорців.

Переможцями свого заїзду також стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан, яким не було рівних на дистанції 1000 м. Українці подолали відрізок за 3: 09.732, випередивши угорських веслярів на 2 секунди, а фінів – на 3.

Срібними призерами в Португалії стали каноїсти Тарас Міщук та Дмитро Янчук, які поступилися 2 секунди кубинському дуету.

Бронзою змагань задовольнялася Людмила Лузан, яка в каное-одиночці на дистанції 500 м поступилася майже 4 секунди угорці Віраг Балле, що стала чемпіонкою.

Відзначимо, що на етапі Кубка світу також виступала Марія Повх в каное-одиночці, проте українці не вдалося потрапити на п'єдестал пошани, показавши лише дев'ятий результат.