Шабунін назвав подію, після якої на НАБУ «полилися потоки брехні»

ZIK 3

Усі неадекватні заяви та потоки брехні щодо Національного антикорупційного бюро України почали литися особливо сильно після затримання сина Арсена Авакова.

Про це в ефірі програми Voxpopuli. Голос народуна телеканалі ZIK заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Нагадаємо, НАЗК запросило директора НАБУ Артема Ситника прибути до агентства 13 листопада. Причиною виклику у НАЗК назвали відмови Артема Ситника надавати інформацію у встановлені законодавством терміни. Сам очільник НАБУ заявив про ймовірність тиску на нього та очолюване ним відомство через його антикорупційну діяльність.

«Усі ці неадекватні заяви та потоки брехні на Антикорупційне бюро почали литися особливо сильно після однієї простої події – затримання сина Арсена Авакова. Після цієї події «Народний фронт» консолідувався і всі їхні медіа-майданчики. Усі їхні спікери почали звинувачувати Антикорупційне бюро в усіх можливих і неможливих гріхах», – заявив гість програми.

Водночас Віталій Шабунін не вважає такі дії «смертельною загрозою» для НАБУ, адже відомство уже показало свою спроможність противитися тиску.

«Сьогодні у парламенті ми мали заяву голови фракції Блоку Петра Порошенка, що необхідно інтенсифікувати обрання аудитора від Верховної Ради, зрозуміло, щоб швидше звільнити Ситника.

А ви вдумайтеся у звинувачення, які озвучив голова фракції БПП у парламенті: Антикорупційне бюро, розслідуючи факти корупції, підігрує Януковичу. Десь же має бути межа якоїсь ілюзорної логіки?», – обурився Віталій Шабунін.

Гість програми також повідомив, що проти нього є порушене кримінальне провадження, проти Центру протидії корупції – ще одна.

«Специфіка нашої роботи полягає у тому, що ти завжди готовий до протидії з боку влади», – зазначив Віталій Шабунін та наголосив, що йому нічого боятися.

«Якщо влада має якісь звинувачення – ласкаво просимо в суд, спілкуємося», – додав він.