У Кремлі обурилися відмовою США видавати візи Генштабу РФ

Новое Время
У Кремлі обурилися відмовою США видавати візи Генштабу РФ

Російська влада обурилися відмовою США видавати візи військовому керівництву з Генштабу РФ для участі в брифінгу Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку.

За словами прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, в Кремлі ситуацію, що склалася вважаю "неприйнятною", передає телеканал Дождь.

Так, спікер Путіна наполягає, що США як країна, яка приймає у себе штаб-квартиру ООН, "несе певні зобов'язання".

"В даному випадку ми, звичайно, надзвичайно стурбовані подібною ситуацією і вважаємо її неприйнятною", - заявив Пєсков.

Нагадаємо, що делегація Генштабу збройних сил Росії не змогла отримати американські візи для участі в спільному брифінгу в штаб-квартирі ООН з проблематики протиракетної оборони.

Раніше повідомлялося, що Москва звернулася до Вашингтону з вимогою до 1 вересня скоротити свій дипломатичний персонал в РФ до 455 осіб і повідомила, що забороняє посольству США користуватися декількома будівлями.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росію повинні покинути 755 працівників американських дипмісій. Це стало відповіддю РФ на посилення американських санкцій за окупацію Криму.

У свою чергу Державний департамент США оголосив, що до 2 вересня Росія повинна закрити своє генеральне консульство в Сан-Франциско, торгове представництво у Вашингтоні і його філію в Нью-Йорку.