Саакашвілі: Коли Порошенко позбавив мене громадянства, я втратив десь кілограмів 30

Гордон
Саакашвілі: Коли Порошенко позбавив мене громадянства, я втратив десь кілограмів 30

Лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі значно покращив свою фізичну форму після позбавлення його українського громадянства президентом України Петром Порошенком. Про це Саакашвілі заявив на мітингу в наметовому містечку під Верховною Радою, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Коли Порошенко позбавив мене громадянства, я був у не дуже гарній формі, я трохи потовстішав. Я втратив десь 30 кілограмів. Але це нічого. Він посадив на дієту весь український народ. Не потрібні нам такі дієтологи", – зазначив політик.

Він запевнив, що протести активно підтримують середній клас та малий бізнес, який "убиває" нинішня влада.

"Чому стільки малих бізнесменів стільки всього сюди приносять: дрова, гроші, чай, ліки для мене, уже п'ять різних жінок подарували мені ліки. Чому? Не тому, що вони мене люблять. А тому, що вони люблять Україну... Я відчуваю дух Майдану тут зараз. Народна хвиля завелася нарешті", – підсумував Саакашвілі.

26 липня, коли Саакашвілі перебував у США, Державна міграційна служба України повідомила, що Порошенко видав указ про втрату українського громадянства Саакашвілі через неправдиві дані, які той вказав під час його набуття. Зокрема, не повідомив, що на території Грузії його заочно заарештовано.

10 вересня Саакашвілі разом із соратниками вдалося з Польщі прорватися в Україну через пункт пропуску "Шегині".

5 грудня Саакашвілі в Києві затримала Служба безпеки України. Йому висунули обвинувачення у сприянні учасникам злочинних організацій та приховуванні їхньої злочинної діяльності. Правоохоронці вивели політика на вулицю й посадили до службового автомобіля, проте активісти влаштували бійку із силовиками й звільнили його.

Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція і СБУ розпочали розшук колишнього президента Грузії.