МЗС Росії пригрозило Британії відповісти на санкції через "справу Скрипаля"

Експрес 1
МЗС РФ пригрозило Британії заходами у відповідь на санкції через "справу Скрипаля"

Міністерство закордонних справ РФ звинуватило Велику Британію в розв’язанні антиросійської кампанії та пригрозило заходами у відповідь. Про це йдеться в заяві на офіційному сайті МЗС РФ, передає УНН.

“Заява прем’єр-міністра Великобританії Т.Мей в парламенті 14 березня про заходи "покарання" Росії під фальшивим приводом про нібито причетність до отруєння С.Скрипаль і його дочки розцінюємо як безпрецедентно грубу провокацію, яка підриває основи нормального міждержавного діалогу між нашими країнами”, — йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що вважають категорично неприйнятним і негідним той факт, що уряд Великобританії “в своїх непристойних політичних цілях пішов на подальше серйозне загострення відносин, оголосивши про цілий набір ворожих заходів, включаючи висилку з країни 23-х російських дипломатів”.

“Очевидно, що пішовши на односторонні і нетранспарентні методи розслідування цього інциденту, британська влада в черговий раз спробували розв’язати огульну антиросійську кампанію. Зрозуміло, наші заходи не змусять себе чекати”, — йдеться в повідомленні міністерства.