Затримки із виготовленням біометричних паспортів триватимуть щонайменше до березня

Дзеркало Тижня 1
Затримки із виготовленням біометричних паспортів триватимуть щонайменше до березня

Державна міграційна служба повідомила, як намагається усунути проблему.

Затримки із виготовленням біометричних паспортів триватимуть щонайменше до березня 2018 року, поки на Поліграфкомбінаті "Україна" не почне на повну потужність працювати нова лінія персоналізації паспортів, констатували в Державній міграційній службі України.

Зокрема у січні 2018 року заплановано запуск додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів. Водночас станом на сьогоднішній день затримка у видачі триває.

"Державна міграційна служба України спільно з Поліграфкомбінатом "Україна" намагаються йти на зустріч всім без виключення громадянам, які звертаються із заявами про прискорення персоналізації паспортів, однак ці звернення опрацьовуються вручну і їх кількість є на межі фізичних можливостей працівників", - заявили у відомстві.

Читайте також: В Україні видали мільйонний ID-паспорт

Зазначимо, що з моменту вступу в силу безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом у червні 2017 року держпідприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" отримала більше мільйона заявок на виготовлення біометричних паспортів.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter