Таємно готують козаків біля кордонів з Україною: розвідка розкрила підступні плани Росії

Сегодня 1
Таємно готують козаків біля кордонів з Україною: розвідка розкрила підступні плани Росії

Москва має намір зірвати розгортання миротворчої місії ООН на Донбас за допомогою спеціально підготовлених для провокацій загонів "російських козачих організацій". Про це повідомляє Міністерство оборони, посилаючись на дані української розвідки.

"За повідомленням Головного управління розвідки МОУ, керівництво РФ активізувало підготовку до зриву розгортання на тимчасово окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії. На полігонах ЗС РФ, розташованих в прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка т.зв. загонів "російських козачих організацій" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", – йдеться в повідомленні.

Військові зазначають, що козаків планують задіяти в провокаційних антиукраїнських заходах в т.зв. "Л/ДНР".

"Основна спрямованість підготовки т.зв. "козачих підрозділів" свідчить про можливість їх залучення до заходів з придушення акцій громадянської непокори на тимчасово окупованих територіях, в т.ч. шляхом дискредитації виступів місцевого населення незадоволеного російською окупацією. Серед інших основних напрямків підготовки цих "козаків" є напрацювання ними можливостей з організації і проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників т.зв." ідеї російського світу"на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", – повідомили в Міноборони.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій назвав головну мету Путіна в Києві. За його словами, атака на український парламент – це одна з головних завдань російської агентури в Києві.

Як розповідав перший президент України Леонід Кравчук, Путін ухвалить рішення щодо Донбасу не після президентських виборів в березні, а після Чемпіонату світу з футболу, який пройде влітку цього року в РФ.