У селі на Донеччині, яке перейшло під контроль України, з’явилося світло

ZIK 3

У селі Травневе Донецької області на двох вулицях з’явилося електропостачання. Це стало можливим після того, як фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій України завезли у Травневе генератор потужністю 100 КВт. Остаточно, третю і останню вулицю Травневого буде підключено до генеруючих потужностей найближчими днями, якщо не буде збройних провокацій з боку бойовиків.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Дорога від Травневого до ТОВ «Бахмутський аграрний союз» була полагоджена для перевезення робітників. З згодом цією дорогою почав курсувати автобус, який виїжджає о восьмій ранку з Травневого і о третій повертається. Автобус та всі супутні матеріализабезпечили представники «Бахмутського аграрного союзу».

Разом із Управлінням ООН з координації гуманітарних питань населений пункт відвідали представники громадської організації Гуманітарна місія «Проліска». Вони роздали місцевим мешканцям ковдри та продуктові набори – базові речі.

Робітники ДСНС України,які дислокуються в Новолуганському, завершують роботу з відновлення дахів обстріляних бойовиками будинків.