Кевіна Спейсі звинуватили у сексуальних домаганнях до екс-чоловіка принцеси

Експрес
Кевіна Спейсі звинуватили у сексуальних домаганнях до екс-чоловіка принцеси

Письменник Арі Бен, який був одружений на норвезької принцесі Марті Луїзі, звинуватив знаменитого американського актора Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Раніше виконавець головної ролі в серіалі "Картковий будиночок" опинився в центрі сексуального скандалу, через який йому довелося звернутися в клініку, пише newsru.

Як повідомляє The Telegraph з посиланням на норвезьку радіостанцію P4, Бен познайомився зі Спейсі під час концерту в Осло, приуроченого до вручення Нобелівської премії миру, яку актор вів разом зі співачкою Умою Турман.

"У нас був дуже хороша розмова, він сидів поруч зі мною. Через п'ять хвилин він сказав: "Слухай, ходімо на вулицю і покуримо сигаретку". Відразу після цього він поклав руку мені між ніг під столом і помацав мене", - розповів Бен. За його словами, сторопівши від такої пропозиції, він відмовився, сказавши Спейсі: "Ммм, може бути потім".

В середині листопада стало відомо про те, що адміністрація лондонського театру Old Vic, в якому 11 років пропрацював художнім керівником Спейсі, отримала 20 скарг на домагання і непристойну поведінку з боку оскароносного артиста. Заявники відгукнулися на звернення театру з пропозицією розповісти про подібні випадки. Молоді люди зізнаються, що раніше не наважувалися чинити опір на Спейсі через його становище і відсутність доказів.

З 20 скарг 16 надійшло від колишніх співробітників театру. Всі вони чоловіки. Троє вже звернулися в поліцію. Всі інциденти, про які йде мова, відбулися з 1995-го по 2013 рік. Нинішній художній керівник Old Vic Меттью Варчус висловив щире співчуття тим, хто постраждав від домагань і знайшов в собі сили розповісти про це.