Курс гривні в 2018 році буде падати - нардеп

АСН
Курс гривні в 2018 році буде падати - нардеп
Курс гривні в 2018 році буде падати - нардеп

Курс гривні в 2018 році буде падати. Про це в кулуарах Верховної Ради України перед ранковим засіданням заявив екс-міністр фінансів України та народний депутат фракції БПП Віктор Пинзеник, передає кореспондент АСН.

«У нас вже 11,5% інфляції. Хоча в бюджеті на цей рік інфляція розраховувалися не більше 8%. Але є і друга частина цієї проблеми. Реальна зарплата в 2017 році зросла на 17%. Як таке можливо? Коли економіка зростає не більше 2%? Можливо. Імпорт покриває гривню, купуються долари, купуються імпортні товари і продаються за гривню українському споживачеві», — заявив він.

За словами екс-міністра фінансів, це прямо впливає на курс гривні. «Це українська проблема, яку наша економіка переживає десятки років. Це має відношення до обмінного курсу. На жаль, такі ж диспропорції закладаються в бюджет 2018 року », — зазначив він.

Пинзеник прогнозує, що в 2018 році неминуча девальвація. «Це буде чинити тиск на українську національну валюту і курс. Сам бюджет закладає тиск на такий курс», — додав парламентарій.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter