8 ознак того, що чоловік задоволений близькістю з тобою

АСН 3
8 ознак того, що чоловік задоволений близькістю з тобою
8 ознак того, що чоловік задоволений близькістю з тобою

Приємно знати, що під час сексу або романтичного спілкування обидва партнери залучені в процес і захоплені ним. Це означає, що вони обоє абсолютно задоволені. Але як дізнатися - чи є ідилія? Адже вчасно помітивши тривожні прикмети, можна встигнути все виправити. Є кілька підказок - крім прямого запитання в лоб, яке може все зіпсувати, але при цьому залишається самим вірним способом дізнатися правду, передає Ukr.Media.

- Якщо він обіймає тебе і намагається бути якомога ближче, значить, йому подобається те, що відбувається. Але ці дії можуть бути просто зміною позиції для більш приємного сексу.

- Найчастіше з обличчя партнера можна прочитати, подобається йому чи ні. Але якщо ви недавно разом, він добре приховує емоції або, наприклад, виглядає захопленим, коли йому боляче (всяке буває!), то ця ознака не є основною.

- Якщо він фліртує з тобою, цілується не тільки під час сексу, значить, його все влаштовує. Але деякі можуть поводитися закрито завжди і з усіма, наприклад, не брати тебе за руку на людях. Тому спочатку пізнайте його ближче.

- Бурхливі емоції. Під час сексу люди можуть видавати різні звуки: ахи, зітхання, гарчання, крики. А хтось взагалі займається ним мовчки. Але гучність звуків ніяк не співвідноситься зі ступенем задоволення тим, що відбувається!

- Якщо він охоче лежить із тобою в обіймах після сексу і говорить про все поспіль, це знак того, що йому все подобається. Якщо ні - це може бути особливістю поведінки, а може - незадоволеністю.

- Зоровий контакт - добра ознака! І не дуже добре - якщо він уникає дивитися тобі в очі, хоча в звичайний час дивиться стільки, скільки потрібно.

- Звичайно, в більшості випадків наявність оргазму показує, що партнера все влаштувало. Але буває так, що це лише механічний «випуск пари».