Генасамблея ООН закликала до "олімпійського перемир'я"

Дзеркало Тижня 3
Генасамблея ООН закликала до

В Організації Об'єднаних націй прийняли резолюцію "Спорт на благо миру і розвитку".

Генеральна асамблея ООН у понеділок, 13 листопада, схвалила резолюцію, що закликає держави-члени дотримуватися "олімпійського перемир'я".

Перемир'я, згідно рекомендації ГА ООН, слід дотримуватися у період, що починається за сім днів до початку XXIII зимових Олімпійських ігор, які пройдуть в Пхенчхані в Республіці Корея в 2018 році.

"Менш ніж через 90 днів весь світ буде з інтересом стежити за надзвичайно видовищними зимовими Олімпійськими іграми в Пхенчхані на Корейському півострові. Республіка Корея готова вітати гостей зі всього світу. Я дуже радий повідомити Генеральної Асамблеї ООН, що ми завершили всі приготування до Ігор, в тому числі будівництво стадіонів та інших майданчиків, необхідних для змагань і відпочинку", - заявив голова південнокорейського оргкомітету Олімпіади Лі Хі Бомом, представляючи в ООН проект резолюції про "олімпійське перемир'я", информрует Центр новин ООН.

Читайте також: Україна не залишиться без медалей на Олімпіаді-2018 – ЗМІ

XXIII Зимові Олімпійські ігри пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року в місті Пхенчхан, Республіка Корея.

Традиція "олімпійського перемир'я" сходить до IX століття до н. е.., коли, згідно з передбаченням дельфійського оракула, в Древній Греції були припинені чвари і війни, які призвели до загибелі Пелопоннесу, і проведені змагання атлетів з ворогуючих племен.

Генеральна Асамблея ООН в 1993 році відродила цю стародавню грецьку традицію "екечеірії" ("олімпійського перемир'я).

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter